2. Organize San. İşgem Müd. No: 12 Yeşilyurt / MALATYA                      Pzt-Cuma 8.00 - 17.00                                                      (O422)5021431

HAKKIMIZDA

Makimtek Analiz Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı olarak; tüm faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası standartlara uygun analiz metotlarını uygulamak, son teknolojik cihazlar ile analizleri yapmak, analizleri yapan personelin gerekli teknik eğitimlere ve donanımlara sahip olması, gizlilik, objektiflik, dürüstlük, güvenilirlik, yenilikçi, dinamiklik ve toplum yararına çalışmalar yapmak ilkelerinden taviz vermeden müşteri odaklı hizmet sunmak temel amaçlarımızdandır. Bu amaçlara ulaşmak için çalışanlarımızı her düzeyde yönetime dahil etmek, alanındaki değişim ve dönüşümleri bilimsel bir gözle yakından izleyerek çalışmalarını ona göre yerine getirmek varlığımızın temelini teşkil etmektedir.

GÜVENİLİRLİK

KALİTE POLİTİKASI

HIZLI SONUÇ

AKREDİTASYON

DUYURULAR

 • GDO ― Moleküler Biyoloji ve Genetik

 • Kuru kayısıda kükürt analizi rabit sistemde 7 dk sonuç vermektedir.

  KİMYASAL ANALİZLER

Ulusal ve uluslar arası akreditasyon kuruluşların kriterlerini kaynak alarak ve direktifleri doğrultusunda hareket ederek siz müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Her türlü analiz, personelin eğitimi, laboratuvar akreditasyonu ile ilgili projelerinizde danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

HABERLER

Tümü
Güncel
Laboratuvar
Galeri
Logo
 • Kükürt ve Nem
 • KİMYASAL ANALİZ LABORATUVARI
 • Fiziksel Analiz
  Laboratuvarı
 • Kimyasal Anliz
  Laboratuvarı